|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Natalie Rayner, Nathan Baggaley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cottrill, Jade Baldock
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Daniel Aulert, Patrice Robertson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Coogee
|
Cameron Habler, Shannon Habler
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Warrnambool
|
Annie Luke
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe E
|
Hayley Cahill, Leigh Paine
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Craig Rogers, Amanda Rankin, David Rhodes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Robyn Singh, Dean Heathcote
|
Race 2 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Lisa Brown, Andrew Hatcher
|
Race 2 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Petra Gruber, Mark Masche
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Sharlene Meredith, Rohan Goode
|
Race 2 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Cottesloe
|
Victoria Vidler, Ben Malone, Ken Vidler, Tanya Conner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Kim Gittoes, Matt Gittoes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Lorne SLSC |
Lorne B
|
Glen Murray, Wendy Wilson
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Jasmine Mccarty, Robert Pade
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
City of Bunbury SLSC |
City of Perth
|
Jason Wright
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Ryan Gaylard, Antoinettte Bell
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Avoca SLSC |
North Bondi
|
Geoff Hall, Josie Riakos
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore C
|
Jo Whatley, Pat Purcell
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Maroubra SLSC |
Maroubra C
|
Jodi Baker, Geoff Lemarsney
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Seaspray SLSC |
Seaspray A
|
Caraloyn Ronchi, Ernest Ronchi
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Paul Mann, Elicia Witty
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Henley SLSC |
Henley A
|
Kate Barclay, Greg Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Peter Dorries, Sue Carter
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Elouera SLSC |
Elouera B
|
Lisa Mcguiggan, Grant Wilkinson
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Holly Heussner, Kane Heussner
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Collaroy
|
Ross Chaffer, Lauren Mckie
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Rebecca Short, Rupert Wyness
|
Race 2 |
0 |
|